Crveni Nosovi u Domu za psihički bolesne odrasle osobe

U srijedu smo u Domu za psihički odrasle bolesne osobe Petrinja koji su izmješteni u Ravniku napravili pravo veselje.

Doveli smo njihovim korisnicima Crvene nosove koji su ih obradovali pjesmom, plesom, veseljem.

Kakav je ovo divan dan bio za sve nas, toliko sreće u tim ljudima, toliko volje, malo je reći da smo svaki put oduševljeni.

Iako nismo gosti već stalni njihovi posjetitelji donijeli smo darove, uvijek ih obradujemo pa tako i danas.

Mogli su se svi zasladiti kolačima i sokom, te grickalicama i slatkišima koje obožavaju.

Takve male stvari čime ogromnu sreću i radost!

Hvala im što nas uvijek ugoste! 

Hvala njihovoj ravnateljici Mariji Petranović i svim djelatnicima na susretljivosti!

PODIJELI: