ŠETNJOM DO ZDRAVLJA!

U Tjednu Crvenog križa odlazak na naše gorje bila je odlična ideja.

Druženja, planinarenje, predivna priroda koja nas okružuje, klopica odmah sa žara????????????♻️????

Koliko smo sretni što nas okružuje ovakva priroda u kojoj možemo toliko uživati????

PODIJELI: