Međužupanijsko natjecanje mladih
Sudjelovali smo s ekipom podmladak na 26. Međužupanijskom natjecanju mladih u Zaprešiću.
U subotu je održano natjecanje dvije županije Zagrebačke županije i Sisačko moslavačke u Zaprešiću.
Naša ekipa podmladka iz OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja s mentoricom Andreom Žitković i našom Anjom sudjelovala je na natjecanju iz praktičnog i pisanog dijela.
Ovaj put smo se odlično zabavili, družili s natjecateljicama, nismo se plasirali za neko bolje mjesto na natjecanju ovaj put, no samim time učenice su usvojile znanja koje će primijeniti kroz život.
Ovakva natjecanja pokazuju koliko je bitno i druženje između ekipa a tu su se naše učenici pokazale odlične.
Bravo, mi smo ponosni i presretni na danu koji smo provele s vama kako ste rekle, toliko smo se zbližili. 🥰












