
Crveni Nosovi u Domu za psihički bolesne odrasle osobe
U srijedu smo u Domu za psihički odrasle bolesne osobe Petrinja koji su izmješteni u Ravniku napravili pravo veselje.
Doveli smo njihovim korisnicima Crvene nosove koji su ih obradovali pjesmom, plesom, veseljem.
Kakav je ovo divan dan bio za sve nas, toliko sreće u tim ljudima, toliko volje, malo je reći da smo svaki put oduševljeni.
Iako nismo gosti već stalni njihovi posjetitelji donijeli smo darove, uvijek ih obradujemo pa tako i danas.
Mogli su se svi zasladiti kolačima i sokom, te grickalicama i slatkišima koje obožavaju.
Takve male stvari čime ogromnu sreću i radost!
Hvala im što nas uvijek ugoste!
Hvala njihovoj ravnateljici Mariji Petranović i svim djelatnicima na susretljivosti!








