Donacija kombi vozila!

Danas nas je posjetila gradonačelnica Magdalena Komes i uručila ključeve kombi vozila!????????

Prepoznat je naš rad, trud ne samo sa socijalno ugroženima nego cjelokupnog društva našeg grada od aktivnosti s najmanjima u vrtiću, školi do aktivnostima, radionicama koje provodimo sa starijom populacijom.????‍♀️????????????

Tako će nam vozilo olakšati naše svakodnevne djelatnosti kao i kilometre koje prelazimo do korisnika, kao i projekte koje provodimo i one koji su nam u velikom dolasku! ????

Nastavljamo dalje još više i bolje kako bi svojim radom pridonijeli boljem društvu, potrebitima osigurali dostojanstvo koje zaslužuju, najmanjima pokazali vrijednosti! ❤

PODIJELI: