
Donacija kombi vozila!
Danas nas je posjetila gradonačelnica Magdalena Komes i uručila ključeve kombi vozila!![]()
![]()
Prepoznat je naš rad, trud ne samo sa socijalno ugroženima nego cjelokupnog društva našeg grada od aktivnosti s najmanjima u vrtiću, školi do aktivnostima, radionicama koje provodimo sa starijom populacijom.![]()
![]()
![]()
![]()
Tako će nam vozilo olakšati naše svakodnevne djelatnosti kao i kilometre koje prelazimo do korisnika, kao i projekte koje provodimo i one koji su nam u velikom dolasku! ![]()
Nastavljamo dalje još više i bolje kako bi svojim radom pridonijeli boljem društvu, potrebitima osigurali dostojanstvo koje zaslužuju, najmanjima pokazali vrijednosti! ![]()







