Izlet u Muzej iluzija Zagreb

Danas smo dan proveli u Zagrebu, posjet Muzeju iluzija, kratka šetnja, uživanje.🥰

Sretni što smo se okupili u baš lijepom broju i uputili se prema Zagrebu.

Kroz projekt “Aktivno tijelo, zdrav um” financiran od Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike osigurali smo prijevoz i karte u muzeju kako bi svi išli bezbrižno.

Naši domaćini u muzeju Karla i Josip su odlični vodiči pa im se još jednom zahvaljujemo.

Prilika za druženje, posjetiti Zagreb, vidjeti nešto novo kao stvorena za početak jednog tjedna!

PODIJELI: