Kolači za korisnike Doma za psihički bolesne odrasle osobe

Ovakvo uzajamno pomaganje, ta ljubav prema onima koji nas trebaju kod nas je bezuvjetna! ❤

I danas smo bili kod naših dragih prijatelja izmješteni u Ravniku u Domu za psihički bolesne odrasle osobe i razveselili ih nakon radionice.

Kolači koje su naše drage ženice za njih jučer radile, korisnike doma su toliko obradovali a mi smo otišli presretni i dogovorili ponovni susret!

Ovaj spoj generacija, spoznaje o brizi, potrebi, ljubavi koju jedni drugima možemo pružiti zaista obogaćuje živote! ❤

PODIJELI: