
ŠETNJOM DO ZDRAVLJA!
U Tjednu Crvenog križa odlazak na naše gorje bila je odlična ideja.
Druženja, planinarenje, predivna priroda koja nas okružuje, klopica odmah sa žara![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Koliko smo sretni što nas okružuje ovakva priroda u kojoj možemo toliko uživati![]()












