
Posjet DV Petrinjčica
Jučer smo posjetili naše društvo u Dječjem vrtiću Petrinjčica gdje nastavljamo provoditi program “Odgoj za humanost od malih nogu”.
Kako nas ovaj tjedan očekuju velike vrućine
ponavljali smo sigurne načine ponašanja i oblačenja tijekom izloženosti visokim temperaturama
.
Utvrdili smo kako se moramo oblačiti, gdje se možemo sakriti od sunca
, kada je najbolje da budemo vani, da moramo piti puno tekućine
.
Nakon radionice dečki su odlučili zaigrati nogomet dok nam je dio djece pripremio kratku predstavu i koncert.![]()
![]()
![]()













