Posjet DV Petrinjčica

Jučer smo posjetili naše društvo u Dječjem vrtiću Petrinjčica gdje nastavljamo provoditi program “Odgoj za humanost od malih nogu”.

Kako nas ovaj tjedan očekuju velike vrućine ☀️ ponavljali smo sigurne načine ponašanja i oblačenja tijekom izloženosti visokim temperaturama????️.

Utvrdili smo kako se moramo oblačiti, gdje se možemo sakriti od sunca????, kada je najbolje da budemo vani, da moramo piti puno tekućine????.

Nakon radionice dečki su odlučili zaigrati nogomet dok nam je dio djece pripremio kratku predstavu i koncert.⚽????????

PODIJELI: