Tečaj prve pomoći za kandidate u autoškoli

Nakon 14 godina nova ekipa Gradsko društvo Crvenog križa Petrinja vratila je u svoje prostorije osposobljavanje kandidata za vozača iz nastavnog predmeta-Pružanje prve pomoći osobama ozlijeđenima u prometnoj nesreći.

U suradnji s @autoskole_klindic pokrenuli smo osposobljavanje iz prve pomoći za njihove kandidate za vozača u našim prostorijama s licenciranim liječnicima.❤️

Naše veselje i sreću ne možemo dovoljno izraziti, jer bez obzira na uvjete rada mi samo idemo prema naprijed u službi za naše građane kojima smo potrebni ali i one koji žele više naučiti s nama.🥰

PODIJELI: